سئو
برزگران
تبلیغات
طراحی سایت
فلبوتومی

وصیت_نامه شهید اسماعیل دقایقی

اسلام - شهید دقایقی

“ربنا افرغ علینا صبراً و ثبت اقدامنا و انصرنا علی القوم الکافرین.
خدایا! امت اسلام را صبر و استقامت عطا فرما تا در مقابل دشمنان خدا و کافرین، پایداری و سپس بر آنان غلبه کنند.

خدایا شهادت می‌دهم که غیر از تو خدایی نیست و محمد (ص) رسول و فرستاده‌ توست و علی (ع) وصی رسول خداست. سلام بر خاندان عصمت و طهارت.

درود بر خمینی کبیر و سلام بر روحانیت معظم و امت حزب الله. خدایا از تو می‌خواهم هنگامی که شیطان به سراغم می‌آید، تو او را دور کنی و مرا قوت و آرامش عطا فرمایی که «لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم»

پدر و مادر گرامی در مقابل شما شرمنده‌ام که توفیق خدمت به شما و اجرای حقوق شما خیلی کم نصیبم شد.

بدانید که «انا لله و انا الیه راجعون».

ان شاءالله خداوند به شما صبرعطا کند و شما از جمله کسانی باشید که مردم و خصوصاً خانواده‌ی شهدا، اسرا و معلولین را دلداری بدهید و من هم دعاگوی شما هستم.

اسلام شهید دقایقی

همسر محترمه

در این پنج سال زندگی از خصوصیات خوب تو بهره بردم و مرا بسیار احترام کردی که لایق آن نبودم.

پیوند من و تو با شعار اسلام و ایمان شروع شد و بعد سعی کردیم هر روزمان با روز دیگر متفاوت باشد و احکام اسلام را پیاده کنیم و خوب می‌دانی که راه من در ادامه‌ این زندگی به عمل درآوردن عقیده به اسلام بوده است.

چطور می‌توانستم در خانه راحت باشم و کاری نکنم، در صورتی که جان و مال امت مسلمان ایران به سوی جبهه سرازیر است.

انسان در برخورد با مصائب و مشکلات است که لذت ایمان و توجه به خدا را درک می‌کند و اگر رفتن من مصیبتی برایت باشد می‌دانی که «الذین اذا اصابتهم مصیبه قالو انا لله و انا الیه راجعون».

در تربیت ابراهیم و زهرا سعی خود را بکن. برای آن‌ها دعا می‌کنم و امیدوارم افرادی مفید برای اسلام و خط ولایت اهل بیت عصمت و طهارت و ولایت فقیه باشند.

بعد از من سعی کند با مشورت آقایان علماء در قم مثلاً آقای راستی یا آقای کریمی، منطقی‌ترین راه را برای خود انتخاب کنی. که ان شاءالله اگر بهشت نصیبم شد، یکدیگر را در آنجا ملاقات کنیم. ان شاءالله با صبر و استقامتی که خدا بیشتر به تو بدهد. اسوه‌ای در جامعه خود باشی.

برادران گرامی‌ام و خواهران محترمه:

برای شما نیز آرزوی صبر و استقامت در پیگیری اهداف اسلامی دارم. ان شاءالله بتوانید با کار و فعالیت، خود را بیش از پیش وقف راه خدا و اسلام کنید.

جهانی که امروز پر از فسق و فجور و خیانت ابرقدرت هاست، تلاش و ایثار می‌خواهد. در راه امام حسین (ع) گام برداشتن، حسینی شدن می‌خواهد. ان شاءالله در پیروی از راه امام امت، خمینی کبیر که همان راه خدا و قرآن و اهل بیت(ع) است، موفق باشید.

دیدن برادران رزمنده در خط اول که با آرامش مشغول نماز هستند و با متانت، نیروهای دشمن و تانک‌های او را می‌بینند و با سلاح مختصر با آنان مقابله می‌کنند، از تجلیات حسینی شدن این امت است که مرا به وجد آورده است.

حقوق شما را آن‌طور که باید رعایت نکرده‌‌ام که ان شاءالله مرا ببخشید، من هم دعاگوی شما هستم.

خدمت کلیه‌ اقوام، فامیل، دوستان و آشنایان سلام عرض می‌کنم و برای آنان توفیق در خط اسلام و قرآن بودن را آرزومندم. قطعاً نتوانسته‌ام حقوق شما را به خوبی رعایت کنم. ان شاءالله مرا ببخشید. از همه‌ شما التماس دعا دارم. والسلام علی عباد الله الصالحین.
“پاسدار اسماعیل دقایقی

شهید گمنام سید میرحسین امیره خواه

۳ نظر

محبوب ترین

بشترین دیدگاه ها